Poznaj nasz zespół

Rzeczoznawca majątkowy Radosław Łyszczek

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach kierunku: Wydział Prawa i Administracji - tytuł magistra prawa oraz Podyplomowych Studiów Wyceny i Gospodarki Nieruchomościami. Posiada uprawnienia w zakresie szacowania nieruchomości.

Wiedzę z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego pogłębiał na licznych kursach, potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami. Jest również biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym w Bielsku-Białej oraz biegłym przy Wojewodzie Śląskim. Członek Instytutu Monitoringu i Analiz Rynku Nieruchomości Silesia. Wspomaga pracę Kancelarii wykonując dla jej Klientów między innymi usługi ustalenia cen kupna lub sprzedaży, wartości zabezpieczenia kredytu, wartości majątku do podziału, wysokości odszkodowań, ubezpieczeń, wyceny opłacalności inwestycji i wielu innych.

Prywatnie interesuje się kolarstwem, historią oraz podróżami.

Adwokat Iwona Apryas

Absolwentka stacjonarnych studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (2017 r.). Na rynku prawniczym działa od 2015 r. Ukończyła aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Bielsku-Białej.

W swojej praktyce zajmuje się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa odszkodowawczego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Świadczy również pomoc w sprawach karnych. Włada językiem angielskim w stopniu średnio zaawansowanym wyższym (B2) oraz językiem niderlandzkim w stopniu podstawowym (A2).

Prywatnie interesuje się muzyką rockową, jest miłośniczką kina niezależnego i właścicielką kota Wincenta.

Adwokat Krzysztof Zagóra

Absolwent stacjonarnych studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Prowadzi najczęściej sprawy z zakresu prawa gospodarczego i handlowego oraz windykację należności. Uważa, że by dobrze wykonywać swój zawód musi nawiązywać relacje nie tylko na poziomie świadczenia usługi, ale także na poziomie człowiek-człowiek. Bo tylko dobre zrozumienie człowieka pozwoli mu rozwiązać jego problem w najlepszy możliwy sposób.Prawnik rodzinny, mediator, mocno zaangażowany w sprawy lokalnej społeczności biznesowej. Nadto wykładowca akademicki, współpracownik sektora NGO, świadczący nieodpłatną pomoc potrzebującym w ramach porad prawnych. Nieustannie się kształci i zdobywa nową wiedzę, aktualnie na kierunku Master of Business Administration.

Prywatnie interesuje się żeglarstwem, nurkowaniem, koszykówką oraz turystyką górską.

Adwokat Klaudia Łyszczek

Założycielka oraz serce kancelarii. Ukończyła w 2017 r. wyższe studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim Wydziale Prawa i Administracji w Katowicach z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich.

Jest adwokatem wszechstronnym, który z pasją, oddaniem oraz zaangażowaniem każdego dnia udziela pomocy prawnej Klientom. Pani Mecenas specjalizuje się w prawie rodzinnym, szczególnie w sprawach o rozwód, separację, podział majątku, alimenty, kontakty, ograniczenie/pozbawienie władzy rodzicielskiej, w prawie spadkowym jak również w prawie cywilnym. Adwokat Klaudia Łyszczek posiada ponadto bogate doświadczenie w sprawach z zakresu prawa karnego oraz obsłudze podmiotów gospodarczych.

Pani Mecenas jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą, zapewniającą komfort oraz poczucie bezpieczeństwa swoim Klientom, będącym często w trudnej i stresującej sytuacji.

Prywatnie interesuje się jazdą konną, malarstwem oraz jest miłośniczką dalekich podróży.

© 2022 Kancelaria Adwokacka

Klaudia Łyszczek

Klaudia Łyszczek Kancelaria logo